Upravit stránku

Při dodávání a realizacích vzduchotechniky, kanalizací a vodovodů je vhodné mít po ruce odborníka, který provede i doprovodné interiérové práce. Když budete mít jednoho dodavatele, máte také větší přehled a jednodušší záruku na odvedené práce. Naši zákazníci většinou využívají servis, správu objektů a jiné doprovodné dodávky a práce při realizaci interiérů.

Při realizaci interiérů pro naše zákazníky spolupracujeme s našimi dlouholetými partnery. Pro vás to znamená profesionální vytváření návrhů interiérů, vizualizace a architektonické studie. Váš vysněný interiér s vámi předem zkonzultuje náš architekt. Vyberete si přesně takové zařízení, vodovodní baterie, sprchové kouty i zdravotní keramiku, jaké chcete.

Vizualizace interiérů

Naši dlouholetí partneři s námi spolupracují při vytváření návrhů interiérů, vizualizací a architektonických studií. Společně s architektem vyberete si zařizovací předměty, vodovodní baterie, sprchové kouty i zdravotní keramiku. Budete tak předem vědět, jak bude váš nový interiér vypadat po dokončení.

Pomůžeme vám při realizaci interiérů

Stavební práce

K našim dodávkám technologií vzduchotechniky vytápění a chlazení provádíme doprovodné stavební práce. Objednáte u nás doprovodné služby jako zdění, odvoz suti, přípravné práce, obklady, sádrokartony a výmalby. Stavební práce provádíme zejména při instalaci technologií podlahového vytápění, stěnového vytápění, větrání, rekuperaci a při instalaci centrálních vysavačů. Kompletní dodávky technologií TZB spolu se stavebními pracemi využívají naši zákazníci zejména při rekonstrukcích bytů a rodinných domů. Vyberete si přesně takové zařízení, vodovodní baterie, sprchové kouty i zdravotní keramiku, jaké chcete.

Sádrokarton

Sádrokartonové konstrukce jsou oblíbené při tvorbě nových příček v bytech i domech, při vytváření podhledů nebo při vyrovnání zdí. S jejich pomocí také odvětráte vlhkost ze zdiva. Interiér pomocí sádrokartonu prokoukne. Při realizacích interiérů sádrokarton nejčastěji aplikujeme jako celoplošné podhledy, příčky a designové stropní prvky.

Výmalby interiérů

Po rekonstrukci bytů a rodinných domů i po instalaci nově dodaných technologií dílo nepředáme bez detailního dokončení. V místě instalace proto dokončíme práci výmalbou interiéru a nových SDK konstrukcí. Při těchto pracích často zapravujeme drážky, prostupy po technických instalacích. Vždy je také nutná oprava či celá nová aplikace výmalby. Naši zákazníci oceňují, když celou rekonstrukci provedeme na klíč, včetně finální úpravy povrchových konstrukcí.

K výmalbám používáme pouze kvalitní barvy renomovaných značek. Naše výmalba dokonale kryje, netvoří šmouhy a nebledne. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost. Nerovnosti podkladu a praskliny je nutné před malováním vyrovnat sádrovou stěrkou, která na zdi vytvoří hladkou vrstvu. Takto připravený podklad je poté ideálně připraven na finální výmalbu.

Designové kryty radiátorů

Některá otopná tělesa nejsou v moderních interiérech příliš vítaná. Mohou totiž kazit celkový dojem. Rádi vám do rodinného domu, bytu i kanceláře nabídneme designové kryty radiátorů z různých materiálů, například z kovu nebo dřeva. Často také jako kryt radiátoru slouží sádrokarton se sací mřížkou u podlahy a výdechovou mřížkou v parapetu okna nebo předstěny. Kryty mohou být i skleněné nebo z umělého kamene. Kovové opatříme nátěrem, počinkem nebo chromovým povlakem. Nabídnout vám můžeme také kryty z nerezu.

Zámečnické konstrukce

Zámečnické konstrukce běžně dodáváme k prvkům technologií vzduchotechniky, vytápění a chlazení. Často pro naše zákazníky také realizujeme nosné ocelové konstrukce pro ventilátory, chladicí jednotky, vzduchotechniku, solární panely i pro prvky interiérů navržené architektem jako kovové přiznané dekorační prvky.

Odhlučnění interiérů

V panelových a bytových domech

Z venkovního prostředí, z ulice nebo od sousedů vniká dovnitř hluk, který nás může rušit. Hluk pronikající přes stavební konstrukce obvodových stěn vám však pomůžeme eliminovat. Důležité jsou dodatečné obklady jen s pevnou vrstvou ve funkci rezonátoru nebo využíváme také pevnou vrstvu s dutinou vyplněnou hlukovou izolací.

Často také řešíme hluk vycházející z technických instalací vzduchotechniky, vodovodu a kanalizace. V panelových a bytových domech právě tento hluk proniká stavební konstrukcí z odvětrání sociálního zázemí. Jde o nejčastější problém v bytech, který vám pomůžeme vyřešit. Do rozvodů vzduchotechniky vkládáme tlumiče hluku a používáme vhodné koncové větrací elementy. Tlumič hluku správně vypočítáme a pečlivě zrealizujeme. Jedině tak dokáže hluky z okolních bytů zcela eliminovat.

V rodinných domech

V rodinných domech je častým problémem hluk o nízkých kmitočtech, který se nese stavební konstrukcí od domovních vodáren, čerpadel, vytápění, bazénové technologie nebo teplovzdušného vytápění a rekuperačních jednotek. Dalším zdrojem hluku je v rodinných domech vodovod a kanalizace, když má dům potrubí uložené s pevným stykem se zdivem.

I potrubní rozvody vašeho domu zaizolujeme vhodným typem izolace. Používáme také odhlučněné potrubí pro kanalizaci, vícevrstvé, izolované závěsy a prostupy stavebními konstrukcemi. V našich úspěšných realizacích naleznete tiché prostory multikin, jednací místnosti, pracoviště rádií i natáčecí studio TV stanice. Máme zkušenosti i s protihlukovými bariérami pro chladicí jednotky. Rádi vám nabídneme řešení pro vaši stavbu, rodinný dům i kancelář.