Upravit stránku
 • SERVIS A REVIZE

  Servis a revize

  Zajišťujeme servis technologií vzduchotechniky, vytápění, chlazení, klimatizace, systémů Měření a regulace včetně pravidelných servisů dle servisních smluv.
  Servis provádíme především na provozovaných objektech, dlouhodobý smluvní servis a servis zakázkový, non-stop servis pouze zasmluvněný dle individuálních smluv s konkrétními zákazníky.

  Komplexní dodávky TZB technologií

  Realizace TZB provádíme v jakémkoliv rozsahu, od split systému pro jednu serverovnu či kancelář až po ucelené systémy strojoven, kotelen, datacenter, ZOTK, zdrojů chladu a tepla. 

  Posudky technologií

  Posuzování technického stavu technických zařízení budov.

  Zpracujeme odborný posudek stavu technologií vytápění, chlazení, vzduchotechniky, klimatizace, zdravotně technických instalací.

  • zjistíme technické a provozní problémy, havarijní stavy a příčiny poruch
  • navrhneme nápravná technická opatření dle místních podmínek a možností zadavatele
  • zpracujeme finanční rozvahu návratnosti technických úprav TZB
  • zhotovíme ekonomickou rozvahu návratnosti investic do alternativních řešení a zdrojů

  Výstupy z uvedených analýz slouží majiteli objektu pro plán budoucích investic i pro zhodnocení nemovitosti. Také slouží jako oponentura při řešení problémů s technologiemi vzduchotechniky, vytápění a chlazení a MaR.

 • SPRÁVA OBJEKTŮ

  Zabýváme se provozem technologií TZB v objektech, tedy komplexní správou objektů. Správa objektů, provozování objektů, je vždy postavena na míru konkrétního zákazníka. Je možné provozovat objekt dle možností a přání zákazníka:

  • servisní pracovník dojíždí v dohodnutých časových intervalech
  • trvale přítomná služba údržby a správy objektu

  S každým zákazníkem domluvíme rozsah služeb dle jeho potřeb pro konkrétní objekt.

  Při dojíždění servisního pracovníka v dohodnutých časových intervalech jsou provedeny kontroly, odečty, výměny provozních náplní a seřízení v rozsahu dle přání zákazníka.

  Při trvalé přítomnosti pracovníka nebo pracovníků údržby se jedná o komplexní správu daného objektu, každodenní práce údržby a provozu technologií. Jsou možné úklidové práce, odečty energií.

   

  Dodáváme a provozujeme kamerové systémy, docházkové systémy, alarmy napojené na CPO.
 • ÚKLID

  Úklidové služby nabízíme ve spojení s komplexní správou daného objektu i samostatně, je možný úklid:

  • prováděný v domluvených časových intervalech a rozsahu dle přání zákazníka
  • trvalý každodenní úklid
  Všechny pracovnice, které využíváme k úklidu, mají čistý trestní rejstřík a ověřené reference od předchozích klientů. Náš partner je pojištěn proti poškození věcí do hodnoty 5 milionů korun. Pracovnice úklidu jsou smluvně zavázány k nutnosti zachovávat mlčenlivost o našich klientech.