Upravit stránku
Tepelná čerpadla Stiebel Eltron, tepelná čerpadla země-voda, vzduch-voda, solární energie Stiebel Eltron, pasivní dům, tepelná čerpadla pro bytové domy.

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron
Hi-Tech pro Váš dům

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron jsou výrobky nejvyšší kvality, s nejlepší technikou na trhu, přitom za příznivéceny. Jedná se o Hi-Tech výrobky zaručující maximální účinnost, nejtišší provoz, minimální provozní náklady, non-stop servis pro každý kraj ČR, nejmodernější technická řešení.
Nebojte se investovat do kvality! Realizujeme všechny typy tepelných čerpadel Stiebel Eltron ve spolupráci se zastoupením Stiebel Eltron pro ČR, zajistíme servis, správu větších objektů, provozování a údržbu. Tepelná čerpadla Stiebel Eltron jsou určena pro rodinné domy tak i bytové domy, svůj typ si najde i zájemce o pasivní dům či solární energii.

Tepelná čerpadla země/voda

Tepelné čerpadlo země | voda využívá jako zdroje energie zemské teplo. Teplo, získané z přírodní energie, můžete použít v závislosti na používaném tepelném čerpadle k topení a k přípravě teplé vody. Navíc můžete v létě využívat chlad ze země k příjemnému temperování obytných místností.

Tepelná čerpadla země | voda Stiebel Eltron se navenek vyznačují exkluzivním designem a uvnitř vynikající skladbou špičkových komponentů, zaručující dosažení vynikajících výkonových parametrů.

 

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Provedení tepelných čerpadel vzduch / voda je nejpoužívanější, rychlé a účinné řešení. Stiebel Eltron nabízí TOP kvalitu, spolehlivost a prestiž. Pro všechny klienty, kteří chtějí maximální kvalitu a účinnost přitom za velmi rozumnou cenu.

Díky invertorové technice se výkon tepelného čerpadla přizpůsobuje přesně potřebě tepla. Tak například tepelné čerpadlo běží po nočním útlumu s vyšším výkonem. Ale ve dne - když teplota v místnosti kolísá možná jen o jeden stupeň - pracuje s výrazně nižším výkonem. Tím dochází k rovnoměrnějšímu energeticky efektivnějšímu provozu, který se přesně orientuje podle spotřeby tepla v budově.

Řešení pro pasivní domy

Zkušenosti firmy Stiebel Eltron v oboru tepelných čerpadel a ohřívačů vody byly maximálně využity při vývoji unikátního integrálního přístroje, který zároveň řeší pro novostavby velice důležitou věc – řízené větrání. Pro objekty s jiným zdrojem vytápění lze použít samostatné větrací jednotky s rekuperací tepla.

 

Solární tepelné systémy

Solární tepelná zařízení dodávané firmou Stiebel Eltron již od roku 1977, patří k technické špičce. Současné provedení plně využívá k dosažení nejvyšších tepelných zisků nové technologie, jako jsou laserové svařování a speciální absorpční vrstva Miro-Therm.