Upravit stránku
06.05.2016

Výměna starého kotle za tepelné čerpadlo vzduch-voda s naší pomocí

Provádíme výměny starých kotlů na tuhá paliva nebo plyn za tepelné čerpadlo vzduch-voda, jeho instalaci a začlenění do stávajícího topného systému. Zákazník dostává veškerou technickou podporu a celou akci "na klíč". Podle Vašich přání a možností volíme nejlepší variantu technického řešení. Výměna je možná v minimálním nutném rozsahu až po sofistikovanou rekonstrukci celého technického zázemí domu, kde může spolupracovat tepelné čerpadlo, rekuperační větrací jednotka a kombinovaný ohřev TUV s pomocí solárních kolektorů nebo i dohřev bazénů.

Nabízíme typizovaná řešení pro základní rozsah úprav výměny kotlů za tepelná čerpadla i typizovaná zapojení pro luxusní domy, rodinná sídla a klienty, kteří žádají začlenit tyto technologie do systémů inteligentních budov.

Specializujeme se na systémy Samsung, Toshiba a Daikin. Doporučujeme ověřené sestavy Toshiba Estia a Daikin Altherma.

Daikin Altherma dokáže vytápět Váš dům až 5x efektivněji, tedy s nižší platbou za vstupní energii, než klasické systémy na fosilní paliva nebo elektřiny.

Řídící elektronika udržuje optimální provozní stavtepelného čerpadla po celou dobu roku. Daikin Altherma lze využít pro novostavby i rekonstrukce, pro vytápění podlahové i otopnými tělesy, lze ohřívat TUV nebo připojit solární kolektory.


toshiba-estiapdf2.13 MB