Upravit stránku
06.05.2016

Pro Vaše plány na rekonstrukce rodinných domů a bytů pro Vás dodáváme zařizovací předměty, koupelnový nábytek, vodovodní a sprchové baterie, klimatizace a vytápění. K dispozici je volný prodej i dodávka včetně montáže.

Vyberte si některý ucelený balíček dodávky a montáže určité technologie z naší nabídky balíčků kompletních dodávek, které jsou děleny podle druhu na Klimatizaci, Vytápění, Teplovzdušné vytápění a rekuperaci pro moderní a nízkoenergetické domy, Koupelnový svět, Úklidy a servisy, Zabezpečovací systémy.

Balíčky s dodávkou a realizací na klíč určité konkrétní technologie jsou vyprojektovány a poskládány jako typové, které pokrývají typickou potřebu zákazníka v dané technologii či oboru. Nebo si také vybraný balíček určité technologie můžete nechat upravit dle Vašich specifických přání či potřeb.

Možný je také jen prodej za výhodné ceny vodovodních a sprchových baterií, koupelnových sestav, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van, rekuperačních jednotek a otopných těles.

Rekonstrukci bytu, domku či koupelny doplňte rekuperací tepla

Pokud uvažujete nad rekonstrukcí vytápění Vašeho domu či bytu, nebo uvažujete nad stavbou nového domu, je vhodné spojit vytápění a větrání v jeden spolupracující celek. Vytápění klasickým plynovým kotlem můžete jen doplnit větracím systémem s rekuperací tepla. Pokud uvažujete nad nízkoenergetickou stavbou či pasivním domem, pak je nezbytné použít tepelné čerpadlo vzduch-voda, země-voda nebo vzduch-vzduch, doplněné větracím systémem s rekuperací tepla.

Takový systém lze doplnit solárními kolektory pro ohřev TUV či bazénu. Solární kolektory lze kombinovat s jakýmkoliv primárním zdrojem tepla, záleží ale vždy na použití a účelu, cíli, co od solárních kolektorů a celého systému žádáte. Nechte si zpracovat koncepční návrh od nás.

Pasivní či nízkoenergetický dům je pak již záležitostí pro projektanta. Zde čeká mnoho technických úskalí a my jsme připraveni Vám systém vyprojektovat i zrealizovat. Dobrou volbou může být teplovzdušné vytápění, chlazení a větrání spojené do jednoho celku. Jako zdroj pak může sloužit tepelné čerpadlo vzduch-vzduch nebo vzduch-voda, podporované solárními kolektory pro dohřev TUV a zemním výměníkem pro předehřev nasávaného větracího vzduchu.

Pro větrací systémy používáme především výrobky Elektrodesign, z tepelných čerpadel a split systémů Daikin, Toshiba, Samsung. Z kotlové techniky doporučujeme výrobky Buderus. Buderus nabízí ucelená řešení kotlů, tepelných čerpadel, solárních kolektorů i kogenerace. 

Rekonstrukce koupelny doporučujeme s výrobky Jika
Kompletní rekonstrukce koupelen, WC, bytů, doplněné instalací technologií
Rekonstrukce koupelny