Upravit stránku

Klimatizace, které poskytují příjemné chlazení i vytápění

Toužíte po spolehlivé klimatizaci, která vám kromě příjemného chlazení v létě dokáže ušetřit i nemalé náklady za vytápění v zimních měsících? Klimatizační jednotky split a multisplit vám umožní energeticky úsporné vytápění a chlazení malých a středně velkých místností.

Doporučujeme klimatizace Samsung, Toshiba, Daikin nebo Mitsubishi, které mají nižší spotřebu elektrické energie, nižší hluk a řadí se mezi opravdovou špičkou na trhu.

Ovládání klimatizace

Pokud toužíte po pohodlném ovládání klimatizace odkudkoliv, pak pro vás máme dobrou zprávu. Klimatizaci totiž můžete ovládat po internetu, z chytrého telefonu, nebo dokonce z počítače v kanceláři. Pro luxusní domy a náročné klienty sestavíme klimatizační systém do každého patra domu zvlášť podle typu místností. Klimatizace dokážeme také zkombinovat s vytápěním vzduch-voda nebo s větrací jednotkou pro vnitřní bazén.

Skrytá instalace

Nechcete, aby byla klimatizace v místnosti prvkem, který každého zaujme na první pohled? Není nic jednoduššího, než se s námi domluvit na skryté instalaci potrubních jednotek nad podhled nebo do instalačních prostor. Spoluprací s architektem můžeme dosáhnout čistého interiéru v moderních domech bez viditelných nástěnných jednotek. V interiéru tak budou umístěny pouze větrací štěrbiny, dýzy nebo stěnové skryté průduchy.
Nejvyšší kategorie produktů, jako Daikin série Ururu-Sarara, dokáže zvlhčovat, odvlhčovat, vytápět a chladit. Dokonce je možné přidat i čerstvý vzduch! Umíme vzduch filtrovat, přidávat ionizaci, uhlíkové filtry či vůně. Tato Hi-tech technologie automaticky reaguje na přítomnost osob a změní směr proudění vzduchu, aby vás nevystavovala nepříjemnému studenému proudění.

Co vám mohou klimatizační jednotky nabídnout?

  • Jsou ideálními pomocníky pro použití v bytech, rodinných domech a menších kancelářích. 
  • Vynikají tichým provozem, kompaktními rozměry, moderním designem a nenápadností v interiéru.
  • Vnitřní jednotky jsou standardně vybaveny vzduchovými filtry. K dispozici je také velký výběr doplňkových filtrů - antialergenní enzymový filtr, katechinový filtr, Plasma Duo filtr, Nano-Platinum filtr.
  • Rozsah výkonů vnitřních jednotek od 1,5 kW do 14 kW.
  • Vnitřní jednotky v kazetovém, potrubním, podstropním, nástěnném a parapetním provedení.
  • Energeticky úsporné venkovní jednotky v provedení Non-Inverter, Inverter a tepelná čerpadla. Non-Inverter znamená, že se klimatizace při dosažení nastavené teploty neustále vypíná, takže teplota v místnosti kolísá. Inverter se přizpůsobuje rozdílům teploty, takže zajišťuje tepelnou pohodu.
  • Zařízení mohou být instalována jako splitové a multi-splitové systémy. U obou typů se jedná o dělenou klimatizaci, ale systém split se skládá z jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky, propojené rozvodem chladiva. U typu multi-split je na jednu venkovní jednotku připojeno více vnitřních jednotek.

Máte zájem o klimatizaci? Napište nám

Pro cenu a následnou realizaci nám zašlete tato základní data:

  • jakou kvalitativní a cenovou třídu požadujete a zda je pro vás primární cena nebo kvalita
  • projekt, schéma nebo fotografie vašeho domu
  • popis do jakých místností chcete split jednotku a jaký účel má plnit (pouze letní chlazení, zimní přitápění nebo kombinace s rekuperačním větráním)