Upravit stránku

Firma TZB PRO se obecně orientuje na kvalitní řešení a výrobky. Lidé postupně ve všech oblastech života opět pomalu nalézají cestu ke kvalitě, ať se jedná o bydlení, spotřební zboží, jídlo, životní styl. Pokud hledáte nejlevnější napodobeninu klimatizace, pak se Vám musíme omluvit. Dobré jméno a spokojený zákazník, to je možné dosáhnout jen s kvalitními produkty.
Abychom vám trochu usnadnili výběr, připravili jsme pro vás malý slovníček důležitých pojmů a také několik tipů na konkrétní značky výrobků, s nimiž máme ty nejlepší zkušenosti.

Značky kvality jsou tito výrobci, které preferujeme

 

Klimatizace Daikin

Hi-tech! Dražší řešení. Vyšší cena za top techniku, značka Daikin je špička, určeno pro náročného zákazníka.  

Klimatizace Mitsubishi

Hi-tech! Dražší řešení. Vyšší cena za top techniku, značka Mitsubishi je špička a velice důležitá vlastnost - absolutní spolehlivost. Kdo je ochoten zaplatit si kvalitu, dostane spolehlivý produkt s nejlepší technikou.

Klimatizace Samsung

Samsung klimatizace je jedna z nejprodávanějších, je velmi kvalitní a osloví nejširší vrstvu zákazníků. Výborná technická podpora dovozce, rychlý servis. Mnoho typů řešení pro administrativu i rodinné domy, dálková komunikace, filtrace, ionizace, zajímavý design.

Klimatizace Toshiba

Toshiba klimatizace se v posledních letech dostává do popředí, nabízí řešení pro běžného uživatele pro chlazení i tepelná čerpadla pro rodinné domy, rekonstrukce. 

Klimatizace Acond

Popularitu si značka Acond získala především díky nízkým cenám svých produktů při dobré spolehlivosti. Pro zákazníky, kteří dají přednost nízké ceně.