Upravit stránku

Větrací a rekuperační jednotky Elektrodesign

Zateplení objektu, výměna oken a dveří vede k celkovému utěsnění stavby a ve vnitřním prostředí stoupá vlhkost a obsah škodlivin ve vzduchu, který se nemůže vyměňovat - větrat. Jedná se o průvodní jev celkového zateplení domů či stavby nízkoenergetických domů. Pak je vhodné instalovat rekuperační jednotku pro větrání se zpětným přenosem tepla z odváděného vzduchu. Mimo uvedené fyzikální důvody je rekuperační větrací technika dnes již přímo vyžadována legislativou pro nulové, pasivní, nízkoenergetické domy a dokonce někdy i pro rekonstrukce s žádostí o dotace.

Nabízíme pouze ověřené modely zapojení a stavebnicové systémy vyšší kategorie pro technologicky vyspělé domy, inteligentní domy a zájemce o vysokou kvalitu bez kompromisů. Katalog nabízí výhradně certifikované výrobky nejvyšší kvalitativní kategorie.


Příslušenství rekuperačních jednotek Elektrodesign

Vybrané originální příslušenství rekuperačních větracích jednotek Elektrodesign. Mechanické, silnoproudé a elektronické částí rozvodů vzduchu, regulace a příslušenství pro instalaci. Rozvody vzduchu. Stavebnicový systém obsahuje kompletní sortiment pro dodávku a montáž systému na klíč. Provozujeme i volný prodej.

Rozvody vzduchu EDFlex - originální systém rozvodu vzduchu

EDFlex systém rozvodů vzduchu v bytě či rodinném domě flexibilními PE hadicemi s kompletním příslušenstvím připojovacách boxů, rozdělovačů a připojení vyústek. Tento originální systém lze kombinovat s potrubím, které Vám vyrobíme na míru právě Vaší aplikaci, domu, bytu. Lze vkládat tlumiče hluku, regulační elementy. Vedení je možné podlahou, stěnami i stropem.

Digestoře, zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu, osoušeče rukou, speciální zařízení Elektrodesign

Nabízíme designové i běžné digestoře pro kuchyně značky Elektrodesign. Novinkou v prodeji jsou osoušeče rukou pro soukromé i veřejné prostory a luxusní zvlhčovače vzduchu.

Na rozdíl od malých větracích rekuperačních jednotek určených pro nucené větrání domů jsou větší jednotky určeny i pro současné vytápění i chlazení, jsou tak uceleným systémem hospodaření s energií v nízkoenergetických a pasivních domech. Jsou určeny pro integraci do komplexníxh systémů kde může být začleněno tepelné čerpadlo jako zdroj tepla, solární kolektory, akumulační nádoba topné vody s plovoucím ohřevem TUV, zemní výměník tepla pro předehřev větracího vzduchu, lze je využít pro větrání vnitřních bazénů atd. Tyto systémy teplovzdušného topení a chlazení s větráním nabízíme jako realizace na klíč s výrobky ATREA.

Bazénové a odvlhčovací jednotky


Plošné topení a chlazení Aquatherm Black System

Jemné a příjemné sálavé teplo nebo ochlazování, které se přenáší do prostoru z velkých ploch, dokáže poskytnout z pohledu uživatele maximální pocitový komfo a pohodlí.

Poptejte nás na dodávku nebo i montáž na klíč výrobků Buderus. Nabízíme zajímavé ceny dodávek i montáží.

Daikin rezidenční klimatizační jednotky

Daikin klimatizační jednotky jsou TOP výrobky nejvyšší kategorie kvality, spolehlivosti a techniky. Doporučujeme pro náročné klienty.

Nízkoteplotní, vysokoteplotní a hybridní tepelná čerpadla s nejvyšší energetickou účinností, ohřívače teplé vody se solární podporou. Nízkoteplotní systém Daikin Altherma pro novostavby i rekonstrukce.

Toshiba klimatizace pro rodinné domy a byty

Split a multisplit klimatizační systémy Toshiba mají vysokou kvalitu při přijatelné ceně. Minimální servisní náklady, spolehlivost, garantované technické parametry.

Tepelná čerpadla Hi-tech pro vytápění a ohřev TUV od Stiebel Eltron