Upravit stránku

Vytápění podlahové

Realizujeme podlahové vytápění pro rodinné domy, provozovny, bazény a wellness. Použití podlahového vytápění je vhodné u nízkoenergetických a luxusních domů ve spojení s tepelným čerpadlem vzduch-voda a země-voda. Moderní systémy Daikin, Toshiba, Mitsubishi, Samsung, Stiebel Eltron tepelných čerpadel vzduch-vzduch jsou použitelné po celou zimu, mají minimální hluk a vysokou účinnost. Přitom relativně nízkou investiční náročnost a tím i rychlejší návratnost investice.
Podlahové topení je velmi příjemné v koupelnách, vnitřních bazénech. Perfektní ve spojení sestěnovým topením Aquatherm Black System v koupelnách.

Pro rodinné domy, novostavby, nízkoenergetické domy doporučujeme podlahové topení v kuchyních a obývacích pokojích, kde může být doplněno malými otopnými tělesy či konvektory pro vyrovnání dynamických stavů, v ložnicích a dětských pokojích může plnit funkci základního temperování a vytápění a potřeby vyšší teploty s rychlým zátopem opět může být řešeno malým otopným tělesem, konvektorem nebo multi-split systémem.

Podlahové topení položíme dle konkrétního projektu zákazníka, avšak při vlastních projektech a realizacích používáme systémová řešení, která řeší všechny detaily od izolačních desek, reflexních fólií, uchycení potrubí až po rozdělovačea sběrače s regulací, čerpadlovou skupinou čidálkovým ovládáním pro každou místnost.

Pokud je zdrojem tepla plynový kotel, pak dodáváme předně Buderus, Vaillant nebo Protherm.

Pokud je zdrojem tepla tepelné čerpadlo, pak doporučujeme systém vzduch-voda Daikin, Toshiba, Samsung, Mitsubishi. Pro nejnáročnější pak Stiebel Eltron.

Systém velkoplošného vytápění a chlazení Aquatherm Black System

1