Upravit stránku

Každá serverovna musí být z bezpečnostních důvodů opatřena chladicím systémem. Pokud má vaše firma serverovnu a vám nezbývá než otázku chlazení serverů řešit, využijte služeb secialistů ze společnosti TZB. Nabízíme vám komplexní realizaci chladicích systémů od projektu, rychlého nacenění až povlastní montáž. Spolehněte se na kvalitně odvedenou práci za přiměřenou cenu. Kontaktujte nás pro individuální nabídku.

Chlazení malých serveroven

Chlazení malého množství serverů řešíme s pomocí klimatizačních jednotek SPLIT a vždy provádíme jejich úpravu pro celoroční provoz. Neváhejte se na nás obrátit i v případě požadavku na vodní chlazení, tedy jednotku fan-coil. Výkon chlazení malých serveroven se uvažuje od 1 do 30 kW.

Chlazení velkých serverů

Pro velké serverovny zabezpečíme tzv. přesné chlazení. Toho se dociluje využitím speciálního chladicího zařízení, které umí v chlazené místnosti udržovat maximální výkyv teplot do 1 °C.

Díky přesnému chlazení garantujeme kompletní provětrání velkých IT systémů. Chladicí vzduch se přivádí do určených míst stojanových serverů a rackových skříní a odvádí se v horní části.