Upravit stránku

Rovnotlaká větrací jednotka s cirkulací vzduchu  DUPLEX RDH4 je kompaktní zařízení určené pro bazény v RD, menší wellness a podobné prostory. Vhodnost použití této jednotky je závislá od velikosti vodní plochy bazénu a instalovaného příslušenství – vířivky, sprchy apod. Jednotka je v celonerezovém provedení, které je odolné vůči zvýšené zátěži v těchto prostor. Vzduchotechnická jednotka je vybavena digitálním regulačním modulem, který umožňuje komfortní řízení v automatickém (týdenní program, čidla relativní vlhkosti), nebo manuálním režimu včetně možnosti ovládání na dálku pomocí internetového připojení.

Rozvod vzduchu v místnosti vnitřního bazénu může být viditelný, tzv.přiznaný, z nerez nebolakovaného spiro potrubí, nebo skrytý potrubím za stěnou či nad podhledem. Distribuční elementy mohou být dýzy v potrubí, čtyřhranné vyústky nebo podlahové vyústky. Přívod vzduchu podlahovými vyústkami lze spojit a zamaskovat jej do podlahových bazénových konvektorů. Přívod vzduchu je vhodné zřídit u prosklených ploch a ochlazovaných konstrukcí přiléhajících k exteriéru.

Jednotka RDH4 Vám umožní automatický provoz přednastavený na dodávaném řídícím systému. Pro možnost zapojení do nadřazeného MaR objektu je nutné nás kontaktovat předem a připravit elektroniku jednotky pro daný nadřazený systém.