Upravit stránku

Klimatizace split a multi-split

Klimatizační jednotky split a multisplit Vám umožní energeticky úsporně vytápět a chladit malé a středně velké místnosti. Jsou ideální pro použití v bytech, rodinných domech a menších kancelářích. Vynikají tichým provozem, kompaktními rozměry, moderním designem a celkovou nenápadností v interiéru. Všechny vnitřní jednotky jsou standardně vybaveny vzduchovými filtry. K dispozici je dále velký výběr doplňkových filtrů - antialergenní enzymový filtr, katechinový filtr, Plasma Duo filtr, Nano-Platinum filtr.

Nejvyšší kategorie produktů, jako Daikin série Ururu-Sarara, dokáže zvlhčovat, odvlhčovat, vytápět, chladit. Dokonce je možné přivětrávat čerstvým vzduchem! Umíme vzduch filtrovat, přidávat ionizaci, uhlíkové filtry, vůně. Tato Hi-tech technologie umí reagovat na přítomnost osob na daném místě v bytě a automaticky změnit směr proudění vzduchu mimo sedicí či stojící osobu, aby nebyla vystavena chladnému proudění vzduchu.
Je možné Váší klimatizaci ovládat po internetu, z chytrého telefonu, z počítače v kanceláři. Pro luxusní domy a náročné klienty lze sestavit klimatizační systém do každého patra domu zvlášť pdle typu místností, kombinovat s vytápěním vzduch-voda nebo s větrací jednotkou pro vnitřní bazén.

Vymyslíme skrytou instalaci potrubních jednotek nad podhled nebo do instalačních prostor tak, aby do designovéhointeriéru byly umístěny jen větrací štěrbiny, dýzy nebo stěnové skryté průduchy, spoluprací s architektem lze dosáhnout čistého interiéru v luxusních a moderních domech bez nástěnných jednotek.

V sekci Ke stažení jsou k dispozici PDF katalogy produktů Daikin, Toshiba, Samsung, Mitsubishi. Dopřejte si nejvyšší třídu technologií tepelných čerpadel vzduch-vzduch nebo vzduch-voda.

  • Rozsah výkonů vnitřních jednotek od 1,5 kW do 14 kW.
  • Vnitřní jednotky v kazetovém, potrubním, podstropním, nástěnném a parapetním provedení.
  • Energeticky úsporné venkovní jednotky v provedení Non-Inverter, Inverter a tepelná čerpadla.
  • Zařízení mohou být instalována jako splitové a multi-splitové systémy.

Zjistěte vše, co ke svému rozhodnutí o koupi potřebujete

Pro cenu a následnou realizaci nám zašlete tato základní data:

  • jakou kvalitativní a cenovou třídu chcete, jestli je primární cena nebo kvalita
  • projekt Vašeho domu, schema nebo obrázek či fotografie Vašeho domu
  • popis do jakých místností chcete split jednotku a jaký účel má plnit (pouze letní chlazení, zimní přitápění nebo kombinace s rekuperačním větráním)